Pravděpodobně jihoněmecký malíř 1. poloviny 18. století
Odpočívající lovci, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 168 x 105 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, poškozená malba a rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |